Kérjük támogassa Egyesületünket adója 1%-ának felajánlásával. Zempléni Gombász Egyesület 18446861-1-05

Libagaliba és gombabemutató Nagytárkányban

Kedves Gombásztársak!

Október 19-én szombaton Nagytárkányban került megrendezésre az idei Márton-napi Libagaliba Fesztivál, melyre hivatalosak voltunk egy kiállítással egybekötött bemutató erejéig. Egyesületünket Bíróné Marika, a férje László és jómagam képviseltük. A rendezvény helyszínére nem sokkal 8 előtt érkeztünk meg és viszonylag gyorsan sikerült felvenni a kapcsolatot a rendezőkkel, akik sajnos csak egy asztalt tudtak biztosítani a számunkra, azt viszont a központi helyen a nagy színpaddal szemben. A hely szűkössége miatt a magunkkal vitt gomba anyag lényegesen több volt, mint elég.

Itt szeretném megköszönni mindazoknak a segítségét, akik gyűjtött gombával járultak hozzá a kiállításhoz. Végül is 37 faj került bemutatásra, többnyire a nagyobb, látványosabb és gyakoribb fajok. Jóval a délelőtt 10 órai megnyitó előtt elkészültünk és egészen délután négy utánig maradtunk. Ezalatt az idő alatt folyamatosan érkeztek a látogatók, néha volt csak lehetőségünk 5-10 perc szünetet tartani. Rengeteg pozitív visszajelzést kaptunk, sokaknak tetszett a kiállítás, nagyon sokan megdicsérték, hogy milyen szép a standunk. Szép volt, jó volt, én személy szerint nagyon jól éreztem magam.

Küldjön levelet nekünk

Itt küldhet üzenetet nekünk: